O NÁS

V salónu ANNO dbáme na nadprůměr a kvalitu služeb. Nasloucháme každému zákazníkovi a vytváříme pro každého z vás individuální design.

Chceme, aby jste se u nás cítili vyjímečně a ocházeli šťastní.

Svou práci děláme s vášní a nadšením. Proto se neustále vzděláváme a aplikujeme ty nejnovější techniky. Používáme ty nejkvalitnější nástroje a nejkvalitnější materiál světových značek.

V ČEM JE MICROBLADING OD PHIBROWS NEJLEPŠÍ ?

  • null

    KVALITOU MATERIÁLU

    PhiBrows pigmenty jsou ty nejkvalitnější na trhu, vyráběné v souladu s nejvyššími standardy. Neobsahují těžké kovy. Nikdy nevyblednou do nepřirozených odstínů (například modrá, oranžová), pouze zesvětlají do ztracena. Nejsou testovány na zvířatech. Zákrok se provádí za pomocí jednorázových sterilních nástrojů. A protože víme, že pro celkový co nejlepší výsledný efekt je důležitá i následná péče během hojení, při odchodu domů dostanete zdarma produkt PhiBrows k ošetřování obočí, který minimalizuje vznik strupů a usnadní hojení.

  • null

    KVALITOU PROVEDENÍ

    Techniky PhiBrows, Breezy Brows i PhiRemoval může provádět jen absolvent PhiAcademy - uznávané, největší a nejprestižnější Akademie permanentního makeupu, která disponuje stovkami Masterů po celém světě, tisíci Artistů a tisíci studentů. Získat certifikát Artist od PhiAcademy je velmi náročná záležitost. Artist si musí projít mnoha levely, které do detailu rozebírají tvorbu doslova každého chloupku, jeho sílu, sklon, přirozený směr růstu, naučí se přesně vyměřit místo a tvar obočí tak, aby na klientce působilo zcela přirozeně. Získání certifikátu může trvat až půl roku i déle. Ne všichni studenti uspějí. Titul získá pouze student, který prokáže naprostou preciznost a kvalitu práce.

Odstín pigmentu je  vybírán tak, aby odpovídal barvě přirozených vlasů nebo obočí. Tahy jsou vždy kresleny ve směru růstu přirozených chloupků, aby se dosáhlo co možná nejvíce realistického vzhledu permanentního obočí. Můžete si být jisti, že získáváte kvalitu ve všech ohledech.