Anno Salón - Logo

Školení

Basic Masterclass

Perfektní start do nového života a kariéra PMU artistky.
 

Láká tě PMU svět a chceš se naučit permanentní make-up? Tenhle kurz je vhodný pro začátečníky. Zaměřuji se na permanentní make-up nejvíce populárního pudrového obočí, PMU rtů a očních linek. Jedná se o kurz pod záštitou akreditovanou akademií v Ostravě, díky kterému získáš patřičnou kvalifikaci, aby jsi mohl podnikat v tomto oboru. Na tento kurz se můžeš přihlásit, jestli už máš živnost na kosmetické služby nebo se chystáš mít. Případně si u nás kosmetický kurz můžeš dodělat. Kurz je zakončen zkouškou z profesní kvalifikace u autorizované osoby a garantujeme Vám její úspěšné složení. Na kurzech PMU u nás můžete získat také živnost na narušování integrity lidské kůže.
 

Pro bližší informace a ceny mě neváhejte kontaktovat.
Vlaďka Anděl Lišková
Tel: 608 38 38 02
Už se na vás těším!

Masterclass Vlaďka Anděl Lišková

Jednodenní MASTERCLASS na volitelnou techniku

Toužíte se zdokonalit v permanentním make-upu? Ať jste artista, který si potřebuje vylepšit kosmetické techniky nebo se cítíte ve své práci nejistí, našli jste pro sebe to pravé. S naším kosmetickým kurzem se posunete dál a nabídnete svým zákaznicím prvotřídní nové služby.

Kurzu se účastní maximálně 3 studenti - čeká vás tak individuální výuka zaměřená na praxi.

Na jaké techniky se zaměřuji?

  • Microblading
  • Pudrové obočí / Power brows
  • PMU rtů / Aguarelle Lips PMU očních linek / PMU Line

Co vás naučím?

Rozebereme si spolu vybranou kosmetickou techniku permanentního make-upu od začátku do konce. A to včetně prezentace vaší práce – naučím vás jak se prezentovat na sítích, jak správně fotit a tvořit reels. Kosmetický kurz se koná s živou modelkou, kterou si můžete přivést sami nebo vám ji zařídíme my. Čeká vás tak praktická zkouška a ne jen teorie, během které zjistíte, který tetovací strojek je pro vás ten nejlepší.
  • Nákres formy pomocí tužky, pasty, korektoru, provázkem nebo sociálním poměrovým pravítkem
  • Zákres rtů, linek a podrobnější zákres u obočí + správné prosazení, rozmístění a varianty postavení chloupků
  • Rozbor a poradenství v pigmentologii, správný výběr pigmentů, práce s různými pigmenty a mixy odstínů. Možnosti a doporučení ve výběru pigmentů na trhu
  • Podrobně rozebereme danou techniku postupně od začátku práce do konce včetně vyhlazení a sjednocení pokožky kolem tetovaného místa

V ceně kurzu je také doprovodný balíček, ve kterém najdete vše, co budete potřebovat
  • wordbook, blok a psací potřeby, abyste si zapsali nové kosmetické znalosti
  • latex, čepelky a pigment, díky kterým si vše skutečně vyzkoušíte
  • malý dáreček od salonu Anno

Zaujal vás můj kurz permanentního make-upu? Pro aktuální termíny a ceny mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, jak spolu rozšíříme vaše podnikání.
Vlaďka Anděl Lišková   Tel: 608 38 38 02